YAZARLAR

Işıkkent´te tekvandocular boy gösterdi

20 Şubat 2018 18:35

Liselerarası Genç Kız ve Erkekler Müsabakaları Işıkkent Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.
Tekvando Federasyonu'nun 2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan ve Okullararası Gençler Grup Müsabakalarına Isparta'dan katılacak sporcuları belirlemek amacıyla Liselerarası Gençler Kız-Erkek Müsabakaları önceki gün yapıldı. Işıkkent Spor Salonu'nda gerçekleştirilen müsabakalara genç erkeklerde 9 okuldan toplam 11, genç bayanlarda 11 okuldan 15 sporcu katıldı.
Tekvando İl Temsilcisi Emin Büyükkurt, müsabakalarda derece alan sporcular Türkiye Şampiyonası'nda Isparta'yı temsil edeceğini bildirdi.
GENÇ ERKEKLERDE:
İşte derece alan sporcular:
45 kiloda Furkan Tahir Ceylan (Ahmet Melih Doğan Anadolu Lisesi) birinci
55 kiloda Necati Keklikoğlu (Yalvaç Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesi) birinci
55 kiloda Ekrem Kocabey (Yalvaç Teknik ve EML) ikinci
55 kiloda Baki Emre Sirke (15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi) üçüncü
59 kiloda Mustafa Haliç (Isparta Şehit Ahmet Hilmi Yiğit M ve T.A Lisesi) birinci
63 kiloda Fatih Engin Aydemir (Isparta Anadolu Lisesi) birinci
68 kiloda Murathan Bakır (Yalvaç Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi) birinci
73 kiloda Selahattin Kocabıyık (Hacı Ahmet Ersöz Anadolu İmam Hatip Lisesi) birinci
78 kiloda Yunus Burak Avşar (Mustafa Kaçıkoç Anadolu Lisesi) birinci
78 kiloda Abdurrahman Cingöz (Hacı Ahmet Ersöz Anadolu İmam Hatip Lisesi) ikinci
+ 78 kiloda Abdülkadir Koçak (Özel Büyük Başarı Temel Lisesi) birinci
GENÇ BAYANLANDA:
İşte derece alan sporcular:
46 kiloda Behiye Özkan (Gülkent Anadolu Lisesi) birinci
46 kiloda Azime Telil (Mürşide Ermumcu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) ikinci
49 kiloda Hatice Nazlı Aybatılı (ŞAİK Anadolu Lisesi) birinci
49 kiloda Fatime Zehra Soyyılmaz (Mustafa Gürkan Anadolu Lisesi) ikinci
49 kiloda Mediha Sude Tekdemir (Isparta Anadolu Lisesi) üçüncü
49 kiloda Beria Yıldız (15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi) üçüncü
52 kiloda Rüveyda Nur Özbey (Mürşide Ermumcu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) birinci
52 kiloda Tuğba Arısoy (Gazi Sosyal Bilimler Lisesi) ikinci
52 kiloda Nailenur Büyükkurt (Spor Lisesi) üçüncü
55 kiloda Nazik Özdemir (ŞAİK Anadolu Lisesi) birinci
59 kiloda Ebru Ceyda Bayar (Yalvaç Atatürk Lisesi) birinci
59 kiloda Hayrünisa Özdamar (Lokman Hekim Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi) ikinci
59 kiloda Pınar Akbaş (Spor Lisesi) üçüncü
63 kiloda Fatma Yalçın (Yalvaç Şehit Latif Keçeci Anadolu Öğretmen Lisesi) birinci
63 kiloda Ayşe Ceylan (Gülkent Anadolu Lisesi) ikinci

Bu haber 356 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...