Satrançta Hakem Kursu açılacak

14 Mayıs 2018 16:29

Aday ve Gelişim Hakem Satranç Kursu  8-10 Haziran tarihleri arasında Isparta’da açılacak

Isparta’da Aday ve Gelişim Hakem Satranç Kursu açılacak. 8-10 Haziran tarihleri arasında kursa yoğun katılım olması bekleniyor.

Satranç İl Temsilcisi Mine Kiraz, kursa başvuruların alınmaya başladığını belirterek, adaylardan belgelerini eksiksiz getirmelerini istedi.

Aday Hakem Kursu'na müracaatta Kurs Yöneticisi’ne verilecek evraklar;

1. Kursa katılmak istenildiğine dair DİLEKÇE,

2. Çevre illerden kurslara katılacak adaylar, il temsilciliğinden alacakları İL ONAYI ile katılabileceklerdir. İllerdeki hakem sayısının gereğinden fazla artışın önüne geçebilmek maksadıyla bu uygulamaya ihtiyaç duyulmuştur.

3. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden veya e-Devlet uygulaması üzerinden alınmış olan “sporcu cezası yoktur” yazısı,

4- Adli Sicil ve İstatistik Müdürlüğü’nden veya e-Devlet uygulaması üzerinden alınmış olan “adli sicil kaydı” belgesi, (657 sayılı Devlet Memurları kapsamında olanlardan adli sicil kaydı belgesi yerine görev yeri belgesi istenir. Bu belgede açık unvan veya mezuniyet durumu belirtilmiş ise ayrıca diploma fotokopisine ihtiyaç duyulmamaktadır.

5. Diploma Fotokopisi veya e-Devlet uygulaması üzerinden alınmış olan mezuniyet durumu belgesi (4. maddede belirtilen görev yeri belgesi mevcut ise diploma fotokopisine ihtiyaç duyulmamaktadır.)

6. 1 (Bir) adet vesikalık fotoğraf,

7. Kurs katılım bedelinin (200 TL) yatırıldığına dair banka dekontu (ATM'lerden yapılan işlemlerde işlem ücreti alınabilmektedir). (Dekontun açıklamasına Kursiyerin Adı, Soyadı ve Kurs İli, Kurs Türü, Hakem Kurs Bedeli ifadesi) eklenmelidir. Örn Açıklama (Cengiz İNCE İstanbul Aday Hakem Kurs Bedeli)

http://isparta.tsf.org.tr/ adresinden ayrıntılı bilgi alınabilir.

 

Bu haber 957 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...