YAZARLAR

Sporu, futboldan ibaret saymıyoruz

8 Kasım 2018 15:32

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, , "Sporu, futboldan ibaret saymıyoruz. Sporun gelişmesi, tabana yayılması ve sporcular yetiştirilmesi adına tüm kaynaklarımızı seferber ettik, etmeye devam edeceğiz" dedi

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, futbolun dışındaki dallara destek olduklarını söyledi. Bakan Kasapoğlu, kaykay sporu konusundaki eksikliği gidermek adına ilk adımları attıklarını vurgulayarak, "Bu konuya katkısı olan herkese içten teşekkürlerimi sunuyorum. Kaykay sporu başta olmak üzere tüm spor branşlarımızı önemsiyoruz. Sporu, futboldan ibaret saymıyoruz. Sporun gelişmesi, tabana yayılması ve sporcular yetiştirilmesi adına tüm kaynaklarımızı seferber ettik, etmeye devam edeceğiz"  ifadelerini kullandı.

Tesisleşme konusunda gerekli tüm çalışmaları yaptıklarını belirten Bakan Kasapoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

"Köylerimize kadar çok güzel tesislerimiz var. İlk kaykay pistimizi, Beyoğlu Belediye Başkanımız yer tahsis ediyor, oraya inşaa edeceğiz. Projeyi de ayrıca destekliyoruz. Bakanlığımızın tüm imkanları sizler için... Bu konuya öncülük eden başta Hülya Koçyiğit olmak üzere herkese teşekkür ediyorum."

 

Bu haber 106 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...