“Yeni Şehirlerarası Otogar Binası için Referandum yapalım”

10 Eylül 2019 15:47

Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, Öğretmenevinde bir basın toplantısı yaparak Isparta gündemini ve yapacakları hizmetleri anlattı.

Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, Şehirlerarası Otogar konusundaki görüş ve düşüncelerini de anlattı. Isparta eski Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın döneminde yapımına başlanan Şehirlerarası Terminalin devam edip etmeyeceği yönündeki tartışmalar konusunda açıklama yapan Milletvekili Gökgöz bu konunun en güzel çözümünün referandum yapmak olduğunu belirterek; “Yeni otogarın yerine yapılacak projenin yapılıp yapılmayacağına bu şehrin insanları yani Ispartalılar tarafından karar verilmesi gerekir.

“KAYMAKKAPI MEYDANINA

SANDIK KOYALIM”

Bu doğrultuda; Kaymakkapı Meydanına bir sandık kuralım. O sandığa Ispartalılar yeni otogar için ne yapılması gerekiyorsa görüşlerini bildirerek atsınlar. Halk oranın ne yapılmasını istiyorsa ona göre karar verelim. Bu benim şahsi düşüncem. Bu düşüncemi Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen'e de ilettim. Biz halk ne diyorsa ve ne istiyorsa onu yapalım” şeklinde konuştu.

Bu haber 40 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...