ANSİAD "7’nci İş Fikri Yarışması" Başvuruları Başladı

4 Ekim 2019 18:14

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen “Bi’Düşünsen Bulursun” isimli iş fikri yarışmasının bilgilendirme toplantıları, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu ile Mühendislik Fakültesi Aziz Ertunç (E-4) Amfisi'nde gerçekleştirildi.

“ANSİAD Girişimcilik Günleri” kapsamında düzenlenen iş fikri yarışmasında geçtiğimiz yıl projeleriyle birinciliğe layık görülen Süleyman Demirel Üniversitesi Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Proje Asistanı Gizem Yılmaz, yarışma başvuru koşulları hakkında bilgi verdi.

Batı Akdeniz Bölgesindeki öğrencilerin katılımına açık olan yarışmanın sürecini “başvuru”, “ön eleme”, “final jürisi değerlendirme” ve “ödül töreni” olarak sıralayan Yılmaz, “Bir aday birden fazla projeyle başvurabilir. Yarışmaya bireysel veya istenirse ekip oluşturarak başvuru yapılabilir.” dedi.

Proje özetinin son gönderim tarihi, 9 Ekim 2019 Yarışma hakkında detaylı bilgiye http://www.bidusunsenbulursun.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu haber 53 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...