Bu takım şampiyon olacak

11 Ocak 2020 12:32

Bu sezon hedefe ulaşmak için birlik ve beraberliğin içerisinde olmaları gerektiğini söyleyen Isparta 32 Spor Teknik Direktörü Hasan Şengün, “Teknik, heyet, başkanımız ve yönetimimiz transferde hata yapmamak için ince eleyip sıkı dokuyoruz. Bu sezon şampiyon olacağız” dedi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi 7. Grup’ta mücadele eden Isparta 32 Spor'da, Teknik Direktör Hasan Şengün, 2. Yarı öncesinde açıklamalarda bulundu. Şengün, 2. Etap kampının sonuna geldiklerini ve hafta sonunda İzmir temsilcisi Aliağaspor’la bi özel maç daha oynayacaklarını belirten Şengün, “Yönetim ve bizim raporumuz doğrultusunda devre arasında Deniz Boztepe, Hakan Çorlak, Özcan Bozan, Furkan Yıldırım gibi oyuncularla yollarımızı ayırdık. Dış transferlerimiz sürüyor. 2-3 takviye daha yaparak transferi noktalayacağız. Başkanımızla birlikte transferleri de masaya yatırıp son kararı birlikte veriyoruz” dedi.

Bu sezon hedefe ulaşmak için birlik ve beraberliğin içerisinde olmaları gerektiğini söyleyen Teknik Patron Şengün, “Takımıma güveniyorum. Teknik, heyet, başkanımız ve yönetimimiz transferde hata yapmamak için ince eleyip sıkı dokuyoruz. Bu sezon şampiyon olacağız. Ben ve ekibim buna yürekten inanıyorum. Gün tek yürek olma günü” dedi.

Bu haber 101 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...