“2023 te yapılacak seçimlerde 4 te 4 yapacağız”

16 Ekim 2020 15:22

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongrede AK Parti Isparta Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Yasir Pirimoğlu, dün düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

Ekibi ile birlikte İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını alan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yasir Pirimoğlu, yaptığı açıklamada  “Bizler; bu davaya gönül vermiş, inandığı yolda yürüyen, AK neferler olarak birlik ve beraberlik içerisinde 10 Ekim 2020 Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz AK Parti Isparta Merkez İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi sonucunda dava arkadaşlarımızla birlikte Isparta'mıza gece gündüz demeden, durmadan, yorulmadan hizmet edecek, önce 2023 te yapılacak seçimlerde 4 te 4 yapacağız ve Reisimize dünya lideri Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran da yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde %58 olan oy oranımızı arttırarak güzel Ispartamızı hep birlikte el ele vererek hak ettiği noktaya taşıyacağız.

2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde Isparta belediyemiz başta olmak üzere Sav, Kuleönü Belediyelerimizi oy oranlarımızı arttırarak AK Belediyeler olarak tevazu, samimiyet ve gayretle Gönül belediyeciliğine devam etmek en büyük arzumuzdur.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde, büyük bir heyecan ve coşkuyla ilk günkü aşkla ve şevkle daha da çok çalışmanın vaktidir.

Yolumuz açık olsun... Allah yar ve yardımcımız olsun.... Her şey Türkiye için, Her şey Isparta için. İlk günkü aşkla, Durmak yok yola devam. Haydi Bismillah!... diyerek Hayırlısıyla Mazbatamızı alarak görevimize resmen başlamış bulunmaktayız Bu dönemde asli vazifelerimiz dışında en önemli görevimiz 28 Şubat post modern darbesi 7 Şubat, MİT krizi, Gezi olayları, 17 - 25 Aralık ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi ve bugün hala devam etmeye fırsat kollayan yargı vesayetle mücadele ederek demokrasimizi muhkem hale getirmesine katkıda bulunmak idealizmizdir.”

*HABER MERKEZİ

Bu haber 443 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...