Isparta Belediyesi 8 proje için 25 milyonluk Yatırım yapacak

2 Mart 2021 16:54

Mart ayında 8 projenin ihalesini yapacaklarını belirten Başkan Başdeğirmen, projelerin toplam yatırım tutarının 25 milyon lira olduğuna dikkat çekti.
Belediye Meclis Toplantısında Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Mart ayında ihalesi yapılacak yatırımlarla ilgili meclis üyelerini bilgilendirdi.
3 MAHALLEYE GENÇLİK MERKEZİ
Başkan Başdeğirmen, “2 Şubat'ta yaptığımız toplantıda Şubat ayında yapılacak ihaleleri sizlerle paylaşmıştık. Şimdi Mart ayı içerisinde de ihaleler yapacağız. Bu kapsamda Akkent Mahallesine bir sosyal tesis kazandırıyoruz. Akkent Mahallesine yapacağımız sosyal tesisin ihalesini 10 Mart'ta gerçekleştireceğiz. 11 Mart'ta ise Vatan Mahallesine yapacağımız sosyal tesis projesinin ihalesini yapacağız. Ayrıca Davraz, Vatan ve Fatih Mahallelerine de toplamda 3 gençlik merkezi yapacağız. Bu 3 Gençlik Merkezinin ihalesi ise 16 Mart'ta gerçekleştirilecek. Bunların yanı sıra bitüm alımı ve diğer ekipman alımları ile ilgili ihalelerimiz vardı. Yine önümüzdeki günlerde de hayata geçireceğimiz projelerin ihale tarihlerini sizlerle paylaşacağız” diye konuştu.
Öte yandan meclis gündemindeki maddeler ilgili komisyonlara havale edildi. Komisyon raporları Cuma günü karara bağlanacak.
HABER MERKEZİ

Bu haber 2087 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...