Klasman Temsilci Semineri yapıldı

11 Ocak 2022 17:01

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2021-2022 sezonu devre arası Klasman Temsilci semineri, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda yapıldı.

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen seminerin açılış programında TFF Başkan Vekili Ali Düşmez, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı ve Kurul üyeleri ile Temsilciler yer aldı.

TFF Başkan Vekili Ali Düşmez, seminerde temsilcilere hitaben bir konuşma yaptı. Konuşmasına, "Sizleri en içten duygularımla selamlamak istiyorum. TFF Başkanımız Nihat Özdemir ve Yönetiminin hem selamlarını hem de yeni senedeki güzel dileklerini paylaşmak istiyorum" diyerek başlayan Ali Düşmez şöyle devam etti:

"Siz Temsilcilerimiz çok önemli bir görev yapıyorsunuz. Biz TFF Başkanı ve Yönetimi olarak Temsilcilerimizin yazdığı veya yazmadığı raporlarla ilgili sorumluluk taşıyoruz. Bu bakımdan nasıl iyi bir ekip olduğumuzu anlatmamıza gerek yok. İlk yarıda genel olarak görevlerinizi çok iyi yaptınız. Ama az da olsa bize de yansıyan eksikler yaşandı. Duymadığınız, görmediğiniz olayı lütfen raporlarınıza yazmayın. Zaten böyle bir seçkin gruptan bu durumu hayal bile etmiyorum. Onun için ricamız, gördüğünüzü, duyduğunuzu yazmanız. 12 yıllık TFF yöneticilik tecrübemle söylüyorum. Tekrar yineliyorum, yaptığımız işin önemi çok büyük. Özellikle kulüplerimizi temsil eden kişilerle iyi iletişim kurarsak, birçok olayı, tartışmayı da engelleriz. Biliyorsunuz pandemi daha da artıyor. İşimiz daha da zorlaşıyor. İkinci yarıda şampiyonluk ve ligden düşme maçları oynanacak. Biz TFF ailesi olarak birbirimize destek olarak büyük bir sinerji ile bu dönemi başarıyla tamamlayacağız. Allah yardımcınız olsun. Başarılar diliyorum."

Düşmez, sezon sonunda temsilcilik görevi sona erecek olan Yaşar Çatal'a Türk futboluna katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi ve A Milli Takım forması hediye etti.

Seminerde, TFF Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı da yaptığı konuşmasında, "Federasyon Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerimize destekleri için teşekkür ediyorum. İkinci yarıda tüm temsilcilerimize başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de görev yapan Klasman Temsilcileri için düzenlenen seminerde, TFF Hukuk Müşavirliği'nden Av. Hakan Furkan Tarman "Hukuki Konular", Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin "Raporu Yazımı, Rapor Hataları ve Talimat Değişiklikleri", Temsilci İşleri Müdür Yardımcısı Sadık Yıldırım da "Hatırlatmalar ve İdari Konular, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcisi Ahmet Sula "İletişim Dili", başlıklı sunumlarını yaptı.

Seminer, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı'nın temsilcilere hitaben ikinci yarı için talimatlarını içeren kapanış konuşmasıyla sona erdi.
LEVENT DOĞAN

Bu haber 48 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...