“İyi Parti, Isparta´nın problemlerine çare ve çözüm üretecek”

14 Mart 2023 17:01

İyi Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, kısa bir süre önce yapılan il başkanlığı kongresini yeniden kazanarak güven tazeleyen Hasan Büyükçam'ı ziyaret etti.

Büyükçam ile yönetimine başarılar dileyen İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, partimiz “Aslında bir hayırlı olsun ziyareti için buradayız. Ancak tabii öyle günler yaşıyoruz ki maalesef ülkece ve Isparta halkının da ne kadar çok üzüldüğünü biliyorum. Çok üzüntülü günlerdi. Onun için yüzümüzün gülmesi, yediğimiz bir lokmanın boğazımızdan geçmesi mümkün olmayan çok sıkıntılı ve üzüntülü günlerdeyiz. Böyle bir zamanda denk gelmiş olmasından dolayı üzgünüm ama tam tersi böyle zamanlarda da bu işin içinden, memleketi çıkaracak olan elbette sivil toplum örgütleridir. Milletiyle beraber el ele tutuşan demokrasinin olmazsa olmaz siyasi partileri. Biz de İyi Parti olarak mevcut sıkıntılı durumları da ve Türkiye'nin uzun zamandır içine düştüğü durumları çözmek üzere, vatandaşın içine düştüğü halden çıkarmak üzere yürüyen bir partiyiz. Bu da başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere il örgütleriyle, il teşkilatlarıyla, ilçe teşkilatlarıyla, mahalle teşkilatlarına kadar arkadaşlarımızla, dava arkadaşlarıyla olacak. Siz de İYİ Parti'nin kuruluşundan beri Merkez İlçe Başkanı olarak daha sonra da İl Teşkilat Başkanı ve şimdi de bir süredir İl Başkanlığı yapıyorsunuz. Şimdi de yeni kongrelerde hep yeniden Isparta teşkilatları sizi Isparta İl Başkanı olarak görmek istediler. Görevinize başladınız. O günden bugüne biz sizinle görev başındayız. Elbette telefonla ya da başka şekilde sahadaki çalışmalarımızla paylaşıyoruz. Ama buraya gelip başarılar dileme imkanı ilk kez buluyoruz. Başarı diliyoruz. Bu isterdik ki çok iyi şartlarda gülerek olsun. Maalesef üzüntülü günlerdeyiz ama başarmak zorundayız. Hep beraber başarmak zorundayız. Bu davaya gönül vermiş tüm arkadaşlarımızla başarmak zorundayız. İyi Parti Isparta'nın problemlerine, Türkiye'nin problemlerine çare ve çözüm üretecek. Bunun için Allah yolunuzu açık etsin. Başarılar diliyorum.” dedi.

Cesur'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İyi Parti İl Başkanı Hasan Büyükçam “Kalplerimizde derin yaralar hissederken hayatımızın da tabii normal akışında günlük hayatlarımız devam etmekte. Gerek oradaki vatandaşlarım, gerek oradan depremzede olarak buraya gelen vatandaşlarımız için teşkilatlar olarak elimizden geleni yapmaya gayret ettik. Tabii bu süreçte de böyle bir gün fırsatımız oldu. Siz de geldiniz ve başarılar dilemek için, bizleri kutlamak için. Çok teşekkür ediyorum. Burada aslında çok daha güzel bir manzara var. İşte sayın vekilimizle, milletvekili aday adaylarımızla, rekabet içerisinde bulunduğumuz İl Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanlığı ya da değişik başkanlıklarla. İşte bu İYİ Parti'nin böyle durumlarda nasıl kenetlendiğini ve aslında bizim parti şuuruna nasıl erdiğimizin de bugün bu kalabalıklık bize bunu gösteriyor. Bundan da ayrı bir mutluluk duyuyoruz. Onu da belirtmek isterim. Tekrar ayaklarınıza sağlık Sayın Vekilim. Hoş geldiniz.” Şeklinde konuştu.

Bu haber 125 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...