“BELEDİYE BAŞKANIMIZ DEVAM ETMEMİZİ İSTERSE DEVAM EDERİZ”

23 Mayıs 2023 16:05

TV 32 ekranlarında yayınlanan Serbest Vuruş Programına katılan Isparta 32 Spor Başkanı Gültekin Özdemir, önemli açıklamalar yaptı.
Gazeteci Levent Doğan'ın moderatörlüğünü yaptığı programa Isparta 32 Spor Basın Sözcüsü Serkan Başpınar ve Spor Yorumcusu Hüseyin Karabacak da katıldı.
“BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN,
'DEVAM EDİYORSUNUZ' DİYORLARSA DEVAM EDERİZ”
Gelen sorulara içtenlikle ve tümüne yanıt veren Isparta 32 Spor Başkanı Gültekin Özdemir, “Takımımızın geleceği için kongre tarihini erkene aldık. Kongremizi Haziran ayının ilk haftasında yapacağız. Biliyorsunuz geçtiğimiz yıl bizleri göreve getirdi ve takımın sahipsiz kalmaması için yönetimimizin kurulması için büyük çaba sarf etti. Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen, 'Devam ediyorsunuz' diyorlarsa devam ederiz.' Sezon başından bu yana da başkanımızın büyük katkıları ve destekleri olsaydı. Yönetimi kurup takıma sahip çıkmamış olsaydı, Ispartaspor küme düşerdi. Geçen yıl 34 puanla küme düşülen ligde biz 46 puanla ligde kaldık. Son haftalarda 8 takım küme düşebilirdi. Çok zor bir ligde. Bizim de büyük hatalarımızda oldu. Hatanın büyük bir çoğunu kendimizde görüyoruz. Taraftarımızın ve biraz daha insanların olumlu bakmasını istiyoruz. Maddi olarak üzerimize düşeni yaptık. Bu takımı çok sevenler, Haziran ayında seçim var. İsteyen talip olabilir. Sosyal medyada fotoğraf paylaşmakla yorum yapmakla bu işler olmuyor” dedi.
“BİZ YÖNETİME DEVAM EDERSEK HAKAN KARACA İLE DEVAM EDECEĞİZ”

“Teknik Direktör Hakan Hayati Karaca ile devam edilecek mi?” şeklindeki soruya ise 2. Başkan Gültekin Özdemir, “Yönetimimiz devam ederse biz Hakan Karaca Hocamız ile devam edeceğiz. Bizim Hakan Hocaya bir borcumuz var. Allah razı olsun geldi taşın altına eline koydu.
Bunu kendi içimizde konuştuk. Bunu açıklamakta sorun görmüyorum. Biz yönetime devam edersek Hakan Karaca ile devam edeceğiz. Diyelim biz gelmedik başka bir yönetim geldi yine de Hakan Hoca ile devam etmeleri gerekiyor. Bu bizim kendi fikrimiz.
Biz kendisine güveniyoruz ve güvendik de. Hakan Hoca Ispartaspor'un başında 8'de 7 yapmış. Bazı sorunlardan dolayı ayrılmak zorunda kalmış. Macera aramanın anlamı yok.”

TEŞEKKÜRLER IDGEP
Takıma destek verenleri de tek tek teşekkür eden Özdemir, IDGEP Başkanı Nazmi Esen ve yönetim kurulu gibi diğer derneklerden de katkı vermelerini istedi. Isparta Ticaret Borsası Başkanı Hüdai Şahin'in de sürekli desteğini esirgemediğine değinen 2. Başkan Özdemir, Kulüp Başkanı Süleyman Kabalak'ın yanı sıra tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Özdemir, “IYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Dağlı'ya da altyapıya katkılarından dolayı teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.
Isparta 32 Spor Basın Sözcüsü Serkan Başpınar ise tüm yöneticilerin yaptığı fedakarlıkları anlatarak, “Kimsenin sahip çıkmadığı ortamda yönetimimiz bu takıma sahip çıktık. Yönetim olarak üzerimize düşeni yaptığımızı düşünüyoruz. Başta Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen, Valimiz Aydın Baruş'a, Milletvekillerimiz Recep Özel, Süreyya Sadi Bilgiç, IDGEP Başkanı Nazmi Esen'e, Isparta Ticaret Borsası Başkanı Hüdai Şahin'e, sponsor olan tüm firmalarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.” .

Bu haber 757 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...