25 YILINI DOLDURAN ECZACILARA PLAKET

15 Mayıs 2024 17:01

Isparta Eczacılar Odası tarafından 14 Mayıs Eczacılar Günü dolayısıyla Isparta'da görev yapan Eczacılar düzenlenen yemekte bir araya geldi.
14 Mayıs Eczacılık Bayramı dolayısıyla Barida Hotel'de yemek düzenledi. Yemeğe Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Isparta Eczacılar Odası Başkanı Eczacı Hasan Yıldız, eczacılar ve davetliler katıldı.

Bu özel günlerine katılan davetlilere teşekkür eden ÖIsparta Eczacılar Odası Başkanı Eczacı Hasan Yıldız; “Son yıllarda ülkemizde meydana gelen felaketlerde biz eczacılar olarak hep ön safhada olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Son beş yılda yaşadığımız felaketler bir kere daha gösterdi ki Eczacılar, toplumun vazgeçilmez bir parçasıdır. Bizler sizlerin sadece bir ilaç alışverişinden öte bazen sağlık yoldaşı bazen de sağlık rehberleriyiz. Bilmenizi isteriz ki; sağlık üzerinden kurduğumuz bu ilişki sizlere ve ülkemize sunduğumuz sağlık hizmetinin önemli bir parçasıdır” dedi.
Burdur Belediye Başkanı Eczacı Ali Orkun Ercengiz ise Eczacı Bayramında hep birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, Başkan Hasan Yıldız ve yönetimine başarılar diledi.
Konuşmaların ardından meslekte 25. Yılını dolduran eczacılara plaketleri verildi.
İşte 25 yılını dolduran isimler:
ECZ. ÖMER TOLA
ECZ. ŞENİZ ÇETİNKAYA
ECZ. YALÇIN KABAŞ
ECZ. RAHİME RANA AKDURUL ŞAHİN
ECZ. HAKAN YARAR
ECZ. ÇİĞDEM CEMİLE AKBULUT
ECZ. ÖZGÜ TOLA
ECZ. BETİL TAHİR TOLA
Bu arada Isparta Eczacılar Odasında uzun yıllardır görev yapan İbrahim Gürcan Çiftçi'ye de emekli olmasından dolayı plaket taktim edildi.

Bu haber 90 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...